Netdeko Elektronik Yazılım Pazarlama AŞ. İnegöl'de 15.000m2 kapalı üretim alanı ile hizmet vermektedir.

2019 yılında %100 Yerli sermaye ile hizmet veren kuruluşumuz Banyo Dolapları, duşakabin sistemleri, tekne, küvet, kompakt sistemler, konsept ürünler ve yedek parçalarının üretimini ve satışını yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı kendi tesislerimizde ve Türkiye'de üretilmektedir.

Vizyon;
Kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışlarının yaşam kalitesini arttırmaktır.
Netdeko duşakabin, banyo ve mutfak mobilyaları sektöründe Türkiye'nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak belirlemiştir.
Firmamız, yılların verdiği tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunmayı, geniş ürün gamı ile isteklerinize karşılık vermeyi ve tüm bunları elit bir hizmet farkı anlayışı ile gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.


Misyon;
Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti kendi markasıyla sunmayı hedeeyen Aquanil bu hedeere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilincindedir.
Netdeko'nun ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak adına kaliteden taviz vermeden daha az maliyetli ve kullanışlı ürünler sunmak, bu ilke doğrultusunda hareket etmek firmamızın vazgeçilmez prensibidir.
Netdeko, ürünlerinde kalite işçiliği, montaj ve satış sonrası hizmeti garanti etmektedir.